Reklama:

Příležitost pro podnikatele a firmy:

Dále si musíme něco vyjasnit:

V posledních týdnech dostáváme větší množství různých nabídek od různých firem, na základě této stránky poptávky a nabídky. Po zkušenostech s těmito nabídkami bych chtěl předeslat jednu důležitou věc, kterou doporučuji číst každé firmě ještě před tím, než nám nějakou nabídku také pošle.

Prakticky téměř na každou naši plánovanou akci, rekonstrukci apod. najdeme dostatečné množství ochotných lidí a firem na internetu, v telefonním seznamu, inzerátech apod. Každá z takových firem nabízí většinou standardní práce ve standardní kvalitě a ceně. Je téměř jedno, na kterou to slovo padne. Kdybychom ovšem o takové firmy stáli, nemuseli bychom zřizovat tuto speciální stránku na internetu, kde hledáme specialisty na konkrétní akce. Pro ty firmy, které to nepochopily, to tedy na tomto místě vysvětlím speciálně:

Jste-li schopny nabídnout jen to, co desítky a stovky jiných firem, které se živí podobnou činností jako Vy a nedokážete, nebo nejste ochotni vyhovět speciálním požadavkům, potom nám Vaše běžné, obyčejné a na tisících místech jinde dostupné nabídky neposílejte. Budete jen zdržovat sebe i nás.

Uvedu jeden charakteristický příklad: Dostali jsme velice hezky vyvedenou nabídku na malování interiéru domu i další lakýrnické práce. Firmě, která nám nabídku zaslala, jsem odepsal, že bychom o její služby měli zájem, pouze pokud je schopna (alespoň se pokusit) namíchat, nebo nechat namíchat, např. pomocí počítače, barevný odstín malby společných prostor domu pro opravy. Ta firma se nám už neozvala. Tak to je přesně ono. Vzít bílou barvu, štětku a natírat metry, metry a metry plochy, to umí skoro každý. Na to bych si možná uměl založit firmu také. Ale vyhovět jen mírně nadstandardnímu požadavku který by ale pro schopného odborníka v oboru absolutně neměl být problémem, to už je moc. Tak právě o tyto firmy a jejich nabídky nestojíme!

Za uplynulá léta rekonstrukcí víme, že schopné firmy a řemeslníci existují a služeb takových využíváme většinou opakovaně, protože i z případných konkursů vyjdou tyhle firmy vždy vítězně. Za kvalitní práci, ochotu, profesionalitu rádi platíme. Všechny firmy, které s námi kdy spolupracovaly vědí, že za práci dostaly vždy řádně a včas zaplaceno. Nikdy jsme nezmeškali jediný termín splatnosti faktury, firmám které s námi spolupracují poprvé a nemají důvěru v úhrady fakturami, můžeme zaplatit okamžitě hotově. Spolupracovat s námi se tedy určitě vyplatí, ale tuto výsadu poskytneme opravdu jen těm nejschopnějším.


Naše družstvo chystá v blízké, dohledné, nebo i vzdálenější době např. tyto rekonstrukce, opravy a investiční akce: rekonstrukci výtahové kabiny, montáž bezpečnostních dveří na vchod do kočárkárny... Máte-li někdo do budoucna zájem účastnit se jedné z výše uvedených akcí, posílejte nám své nabídky.

Družstvo koupí několik kusů kulatých skleněných krytů na nástěnná osvětlovací tělesa, která se montovala do panelových domů zhruba koncem šedesátých let. Půlkulaté kryty měly obvykle mléčnou barvu a dnes se již nevyrábějí. Z tohoto důvodu je družstvo ochotno zaplatit i vyšší cenu např. v případě, že by byla některá firma schopna kryty vyrobit, příp. nahradit. Spojení na předsedu družstva najdete opět na části stránky kontakty.

Naše družstvo je ochotno a připraveno v případě zájmu, zahájit rozhovory s operátory telekomunikačních, datových, nebo jiných sítí o umístění antén na našem objektu. Hledáte-li takový objekt, kontaktujte nás přes stránku s kontakty.

Sponzoring vítáme.

 Jestliže chováte k našemu družstvu, našim členům, představenstvu, nebo nájemníkům třeba nějaké sympatie, nebo je Vám sympatický přístup družstva k řešení problémů, naše plány, či cokoliv jiného a chtěli byste nám pomoci, podpořit naše snažení vylepšit bydlení našim členům a nájemníkům, nebráníme se. Vítáme jakoukoliv pomoc, sponzoring finanční, nebo jiný, přijmeme i konkrétní malé, nebo větší dary, i starší funkční předměty, zařízení apod. Pokud byste nám mohli přenechat něco z níže uvedeného, nejenže Vám budeme vděční, ale můžeme se různým způsobem revanžovat. Nejen veřejným poděkováním, případně reklamou na těchto i jiných webových stránkách, na nástěnce, v katalogu firmy Cooker apod, ale také např. zohledněním při pronájmu nebytových prostorů, nebo bytu. Takže pomohli byste nám, pokud nám velice levně, nebo zdarma poskytnete:
Jednu, nebo dvě kancelářské židle, plechovou uzamykatelnou skříň (mohou být i šatnové skříňky), funkční videorekordér, nebo videopřehrávač, digitální satelitní přijímač, barvy, bezbarvý lak na dřevo, příklepovou vrtačku i jiné nářadí, nůžky na živý plot, příp. nám nabídněte jinou pomoc. Předem děkujeme a budeme se těšit.

 

HOME ZPRÁVY

INFOSERVIS

PŘEDPIS

SLUŽBY

VOLNÉ BYTY

NEPLATIČI

SLOVO PŘEDSEDY

STARŠÍ ZPRÁVY

STARŠÍ INFOSERV.

STARŠÍ PŘEDPISY

ANUITA

VOLNÉ NEBYTY

VYLEPOVAČI

KONTAKTY

DOMOVNÍ ŘÁD

LETECKÝ SNÍMEK

NAŠI PARTNEŘI

MÉDIA V DOMĚ

NABÍDKA POPTÁVKA

NAHORU-TOP

WEB Design by COOKER